Kim jest Anna Kasiuk

Mieszkam w niedużej miejscowości pod Warszawą, w moim magicznym miejscu na ziemi z kawałkiem ogrodu, nieładem tam panującym i w otoczeniu natury, którą w końcu mam na wyciągnięcie ręki. Jest ze mną moja Rodzina, najbliżsi, bez których nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem. Nadrzędnymi wartościami w moim życiu jest prawdomówność i dialog. Nie znoszę kłamstwa w żadnej, nawet najlżejszej postaci.  A reszta to moja pasja...

  Wrzuć do naczynia zainteresowania i wizje, a następnie delikatnie wstrząśnij. Dodaj dużo wytrwałości i chęci. Wszystko dobrze wymieszaj, a na koniec posyp szczyptą szczęścia. Oto krótki przepis na pasję, która stanowi "odskocznię" od trudów otaczającej nas rzeczywistości. 

 Jestem raczej obserwatorem, chętnie posłucham, poczytam, rzadziej opowiem coś o sobie. Wasze historie są z pewnością ciekawsze :-)
Dlatego, jeśli macie ochotę podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami, opiniami, bądź najzwyczajniej porozmawiać zapraszam Was serdecznie!

Piszcie do mnie: Anna.Kasiuk@vp.plA niebawem w Wasze ręce trafi moja kolejna powieść! Już 19 maja 2018 roku premierę będzie miała Andromeda, mój debiut w gatunku New Adult.


2 komentarze:

  1. Czy "Jagoda", to dalszy ciąg Łowisk? Taka piękna okładka... Jak długo trzeba czekać?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, Jagoda jest III tomem sagi a premiera jej planowana jest na 14 lutego.

    OdpowiedzUsuń

Wiosna!!

Nareszcie.... W sumie nie mam nic przeciwko zimie. Cóż znaczyłoby moje narzekanie na niską temperaturę, na zalegający śnieg i konieczność sk...